Čas na serveru 16:42:46

Josef Fiala
Oblíbená hračka

Id: 200304

Oblíbená hračka

  •  / Oblíbená hračka / Josef Fiala

olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 939x

Vyvolávací cena:

13 560

Příhozy: 56