Čas na serveru 15:47:35

Josef Fiala
Pasáček

Id: 286602

Pasáček

  •  / Pasáček / Josef Fiala
  •  / Pasáček / Josef Fiala
  •  / Pasáček / Josef Fiala

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, volné plátno, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 3658x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 51