Čas na serveru 19:09:15

Josef Fiala
Pasáček

Id: 338002

Pasáček

  •  / Pasáček / Josef Fiala
  •  / Pasáček / Josef Fiala
  •  / Pasáček / Josef Fiala

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3283x

Vyvolávací cena:
3 200

17 500