Čas na serveru 16:49:59

Josef Fiala
Pod keřem

Id: 268

Pod keřem

  •  / Pod keřem / Josef Fiala
  •  / Pod keřem / Josef Fiala
  •  / Pod keřem / Josef Fiala
  •  / Pod keřem / Josef Fiala
  •  / Pod keřem / Josef Fiala

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 1914, obraz protržen, nutno čistit, na rámu oděrky, barva po seschnutí v některých partiích drobně oloupána, vše v původním stavu

zobrazeno: 2598x

Vyvolávací cena:

13.3.2013, 21:22:00

13.3.2013 21:17 8 500 Kč