Čas na serveru 11:37:36

Josef Fiala
Portrét dívky

Id: 85903

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Josef Fiala

olej/plátno, rozměr 66 x 56 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1680x

Vyvolávací cena:

3 600