Čas na serveru 20:03:14

Josef Fiala
Před chalupou

Id: 403502

Před chalupou

  •  / Před chalupou / Josef Fiala

olej/plátno, rozměr 36 x 51 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2005x

Vyvolávací cena:

12 500

Účastníci: 19