Čas na serveru 17:32:18

Josef Fiala
Při odpočinku

Id: 1681

Při odpočinku

  •  / Při odpočinku / Josef Fiala

olej/plátno, rozměr 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, napnuto na novém blindrámu, velmi dobrý stav

zobrazeno: 2188x

Vyvolávací cena:
1 700

10 401