Čas na serveru 21:53:09

Josef Fiala
Při sklizni

Id: 113301

Při sklizni

  •  / Při sklizni / Josef Fiala
  •  / Při sklizni / Josef Fiala
  •  / Při sklizni / Josef Fiala
  •  / Při sklizni / Josef Fiala
  •  / Při sklizni / Josef Fiala
  •  / Při sklizni / Josef Fiala

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, poškozená malba

zobrazeno: 2454x

Vyvolávací cena:

8 100