Čas na serveru 16:27:39

Josef Fiala
Sena u vody

Id: 1855

Sena u vody

  •  / Sena u vody / Josef Fiala
  •  / Sena u vody / Josef Fiala
  •  / Sena u vody / Josef Fiala

olej/plátno, rozměr 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 3182x

Vyvolávací cena:
1 700

16 600

Příhozy: 48