Čas na serveru 20:04:28

Josef Fiala
Stará chaloupka

Id: 78003

Stará chaloupka

  •  / Stará chaloupka / Josef Fiala

olej/plátno, rozměr 35 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno 07, oděrky na rámu

zobrazeno: 2240x

Vyvolávací cena:
3 800

7 500