Čas na serveru 16:24:26

Josef Fiala
Svratka

Id: 16902

Svratka

  •  / Svratka / Josef Fiala
  •  / Svratka / Josef Fiala
  •  / Svratka / Josef Fiala

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, poškozena malba, doporučeno čistit, přetřený a zničený rám

zobrazeno: 2304x

Vyvolávací cena:

4 300