Čas na serveru 17:50:05

Josef Fiala
U řeky

Id: 12004

U řeky

  •  / U řeky / Josef Fiala
  •  / U řeky / Josef Fiala
  •  / U řeky / Josef Fiala

olej/plátno/karton, rozměr 25,5 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2145x

Vyvolávací cena:
1 900

26 000