Čas na serveru 02:51:34

Josef Fiala
Zábava v létě

Id: 127602

Zábava v létě

  •  / Zábava v létě / Josef Fiala

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 846x

Vyvolávací cena:

4 800