Čas na serveru 17:38:07

Josef Fiala
Zima na horách

Id: 78002

Zima na horách

  •  / Zima na horách / Josef Fiala

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1536x

Vyvolávací cena:

5 600