Čas na serveru 12:43:22

Josef Gassler
Chalupa v horách

Id: 209705

Chalupa v horách

  •  / Chalupa v horách / Josef Gassler

olej/plátno, rozměr 51 x 61 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1026x

Vyvolávací cena:

1 800