Čas na serveru 02:10:31

Josef Gassler
Kytice

Id: 262002

Kytice

  •  / Kytice / Josef Gassler
  •  / Kytice / Josef Gassler
  •  / Kytice / Josef Gassler

olej/plátno, rozměr 57 x 46 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 5291x

Vyvolávací cena:

14 500