Čas na serveru 06:53:32

Josef Glückselig
Krajina u Českých Budějovic

Id: 68307

Krajina u Českých Budějovic

  •  / Krajina u Českých Budějovic / Josef Glückselig

olej/plátno, rozměr 33 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 1577x

Vyvolávací cena:
500

2 300