Čas na serveru 02:02:30

Josef Glückselig
Po žních

Id: 37203

Po žních

  •  / Po žních / Josef Glückselig

olej/plátno, rozměr 62 x 84 cm, signováno vpravo dole, motiv z Jablkynic, přiloženo foto obrazu s autorovým popisem, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1767x

Vyvolávací cena:
2 100

2 100

11.7.2016, 21:42:00

20.6.2016 20:09 2 100 Kč