Čas na serveru 11:12:13

Josef Haier
Malý nezbeda

Id: 225805

Malý nezbeda

  •  / Malý nezbeda / Josef Haier

olej/plátno, rozměr 100 x 74 cm, značeno vpravo dole, adjustováno v původní dekorativní adjustaci, v minulosti drobně restaurováno

zobrazeno: 2147x

Vyvolávací cena:
18 000

28 000