Čas na serveru 08:46:29

Josef Hapka
V kopcích

Id: 448804

V kopcích

  •  / V kopcích / Josef Hapka
  •  / V kopcích / Josef Hapka
  •  / V kopcích / Josef Hapka

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky v malbě a na rámu

zobrazeno: 515x

Vyvolávací cena:

3 800