Čas na serveru 10:58:03

Josef Hašek
Interiér

Id: 117409

Interiér

  •  / Interiér / Josef Hašek
  •  / Interiér / Josef Hašek
  •  / Interiér / Josef Hašek
  •  / Interiér / Josef Hašek

kombinovaná technika/papír, rozměr 28 x 36 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav, na zadní straně výstavní razítko

zobrazeno: 4446x

Vyvolávací cena:

1 200