Čas na serveru 12:30:49

Josef Heicke
Nomádské ležení

Id: 115501

Nomádské ležení

  •  / Nomádské ležení / Josef Heicke

olej/karton, rozměr 34,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1849, obraz v původním stavu, lokálně poškozen, lokálně odloupnutý svrchní lak, původní poškozené rámování

zobrazeno: 3295x

Vyvolávací cena:

41 000