Čas na serveru 07:47:37

Josef Heu
Obětování

Id: 64905

Obětování

  •  / Obětování / Josef Heu
  •  / Obětování / Josef Heu

bronzová plastika, rozměr 44 x 26,5 cm, signováno na podstavci, datováno 1927, původní stav

zobrazeno: 2303x

Vyvolávací cena:
6 000

8 700