Čas na serveru 13:44:14

Josef Hlaváček
Alegorie

Id: 247301

Alegorie

  •  / Alegorie / Josef Hlaváček
  •  / Alegorie / Josef Hlaváček
  •  / Alegorie / Josef Hlaváček
  •  / Alegorie / Josef Hlaváček
  •  / Alegorie / Josef Hlaváček

olej/plátno, rozměr 201 x 165 cm, značeno a datováno vpravo dole, plátno na několika místech drobně poškozeno, olištováno,po

zobrazeno: 1785x

Vyvolávací cena:

16 000