Čas na serveru 04:15:20

Josef Hlaváček
Podle motivu O. Blažíčka

Id: 69415

Podle motivu O. Blažíčka

  •  / Podle motivu O. Blažíčka / Josef Hlaváček

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2145x

Vyvolávací cena:
1 200

3 900