Čas na serveru 03:14:58

Josef Hlaváček
Portrét

Id: 157825

Portrét

  •  / Portrét / Josef Hlaváček
  •  / Portrét / Josef Hlaváček
  •  / Portrét / Josef Hlaváček

olej/dřevo, rozměr 18 x 13 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu

zobrazeno: 903x

Vyvolávací cena:

1 200