Čas na serveru 09:19:11

Josef Hlinomaz
A la Špála

Id: 21604

A la Špála

  •  / A la Špála / Josef Hlinomaz

vosková pastelka/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 28,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 72, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3461x

Vyvolávací cena:
7 500

20 000