Čas na serveru 10:23:32

Josef Hlinomaz
Arcivévoda v baru

Id: 259601

Arcivévoda v baru

  •  / Arcivévoda v baru / Josef Hlinomaz

olej/karton, rozměr 15 x 24,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 6369x

Vyvolávací cena:

75 000

Účastníci: 18

Příhozy: 63