Čas na serveru 22:05:08

Josef Hlinomaz
Diskuze

Id: 1500902

Diskuze

  •  / Diskuze / Josef Hlinomaz
  •  / Diskuze / Josef Hlinomaz

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 75, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2360x

Vyvolávací cena:

9 010