Čas na serveru 11:07:28

Josef Hlinomaz
Dívka na moři

Id: 248201

Dívka na moři

  •  / Dívka na moři / Josef Hlinomaz

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 26557x

Vyvolávací cena:
8 000

105 000

Účastníci: 19

Příhozy: 87