Čas na serveru 15:39:42

Josef Hlinomaz
Dva Don Juani na pláži

Id: 2249

Dva Don Juani na pláži

  •  / Dva Don Juani na pláži / Josef Hlinomaz

tužka/papír, rozměr ve výřezu 14 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno 73, paspartován, rámováno, papír drobně poškozen vodní mapou, lehce zmačkán, původní stav

zobrazeno: 4979x

Vyvolávací cena:

10 500