Čas na serveru 07:15:47

Josef Hlinomaz
Dva šílení brankáři

Id: 450101

Dva šílení brankáři

  •  / Dva šílení brankáři / Josef Hlinomaz

kombinovaná technika, akvarel/tempera/tuš/papír, rozměr listu 27 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 13321x

Vyvolávací cena:

208 000

Účastníci: 20

Příhozy: 104