Čas na serveru 14:49:20

Josef Hlinomaz
Generál u jezera

Id: 8202

Generál u jezera

  •  / Generál u jezera / Josef Hlinomaz

olej/plátno, rozměr 28,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, původní stav

zobrazeno: 4715x

Vyvolávací cena:
9 000

89 333

Příhozy: 95