Čas na serveru 06:49:05

Josef Hlinomaz
Generálské zjevení

Id: 389003

Generálské zjevení

  •  / Generálské zjevení / Josef Hlinomaz

kombinovaná technika/karton, rozměr 19 x 22,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 6780x

Vyvolávací cena:

207 777

Účastníci: 22

Příhozy: 84