Čas na serveru 06:39:55

Josef Hlinomaz
Generálské zjevení

Id: 389003

Generálské zjevení

  •  / Generálské zjevení / Josef Hlinomaz

kombinovaná technika/karton, rozměr 19 x 22,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 5722x

Vyvolávací cena:

192 777

2022,11-1,29,20,26,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 20

Příhozy: 80