Čas na serveru 12:10:14

Josef Hlinomaz
Hazard

Id: 72006

Hazard

  •  / Hazard / Josef Hlinomaz
  •  / Hazard / Josef Hlinomaz
  •  / Hazard / Josef Hlinomaz
  •  / Hazard / Josef Hlinomaz
  •  / Hazard / Josef Hlinomaz

kombinovaná technika/olejová tempera/karton, rozměr 43 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 10190x

Vyvolávací cena:
11 000

130 000

Příhozy: 69