Čas na serveru 06:16:04

Josef Hlinomaz
Holka svobody

Id: 351301

Holka svobody

  •  / Holka svobody / Josef Hlinomaz

olej/plátno, rozměr 35,5 x 41 cm, značeno a datováno v malbě, na zadní straně popsáno včetně věnování a autorské signatury, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 40540x

Vyvolávací cena:
11 000

565 000

Účastníci: 22

Příhozy: 100