Čas na serveru 13:38:52

Josef Hlinomaz
Hudební zátiší

Id: 6402

Hudební zátiší

  •  / Hudební zátiší / Josef Hlinomaz

olej/karton, rozměr 22 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1969, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1808x

Vyvolávací cena:
9 000

31 500