Čas na serveru 09:00:18

Josef Hlinomaz
Klárinka

Id: 2402

Klárinka

  •  / Klárinka / Josef Hlinomaz
  •  / Klárinka / Josef Hlinomaz
  •  / Klárinka / Josef Hlinomaz
  •  / Klárinka / Josef Hlinomaz

kombinovaná technika/karton, rozměr 35,5 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, na zadní straně věnování, zaskleno, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 9671x

Vyvolávací cena:
14 500

26 000