Čas na serveru 09:27:14

Josef Hlinomaz
Korouhevník

Id: 1500901

Korouhevník

  •  / Korouhevník / Josef Hlinomaz

kresba lihovou tužkou/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, signováno vlevo dole, datováno 78, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2597x

Vyvolávací cena:

4 600