Čas na serveru 20:45:03

Josef Hlinomaz
Nadsamec

Id: 442201

Nadsamec

  •  / Nadsamec / Josef Hlinomaz
  •  / Nadsamec / Josef Hlinomaz
  •  / Nadsamec / Josef Hlinomaz

olej/sololit, rozměr 29,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3643x

Vyvolávací cena:
9 500

155 000