Čas na serveru 00:06:40

Josef Hlinomaz
Klub sebevrahů

Id: 1007

Klub sebevrahů

  •  / Klub sebevrahů / Josef Hlinomaz

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 28 x 34,5 cm, nesignováno, lehce zvlněný papír, z pozůstalosti Josefa Kemra, na zadní straně osobní popisek J. Kemra, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 5892x

Vyvolávací cena:
12 000

56 000