Čas na serveru 11:50:21

Josef Hlinomaz
P. F. 1977

Id: 199003

P. F. 1977

  •  / P. F. 1977 / Josef Hlinomaz

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,3 x 32,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, v ploše popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2099x

Vyvolávací cena:

20 000

2019,09-1,03,20,12,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu