Čas na serveru 11:30:12

Josef Hlinomaz
Rozverná děvčata

Id: 201101

Rozverná děvčata

  •  / Rozverná děvčata / Josef Hlinomaz

malba/deska, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na původním rámování

zobrazeno: 9229x

Vyvolávací cena:
15 000

150 000

Příhozy: 76