Čas na serveru 07:32:32

Josef Hlinomaz
Rozverná děvčata

Id: 201101

Rozverná děvčata

  •  / Rozverná děvčata / Josef Hlinomaz

malba/deska, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na původním rámování

zobrazeno: 2321x

Vyvolávací cena:
15 000

70 000

2019,09-1,05,21,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu