Čas na serveru 16:18:46

Josef Hlinomaz
Sen muže v cylindru

Id: 395101

Sen muže v cylindru

  •  / Sen muže v cylindru / Josef Hlinomaz

olej/karton, rozměr 40,5 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 6200x

Vyvolávací cena:

285 000

Účastníci: 24

Příhozy: 92