Čas na serveru 02:09:50

Josef Hlinomaz
Tajná policie

Id: 205501

Tajná policie

  •  / Tajná policie / Josef Hlinomaz

malba/karton, rozměr viditelný 44,5 x 24 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, poškozený rám, vše v původním stavu

zobrazeno: 851x

Vyvolávací cena:
11 000

30 000

2019,10-1,09,20,48,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu