Čas na serveru 19:10:34

Josef Hlinomaz
Tajná policie

Id: 205501

Tajná policie

  •  / Tajná policie / Josef Hlinomaz

malba/karton, rozměr viditelný 44,5 x 24 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, poškozený rám, vše v původním stavu

zobrazeno: 7491x

Vyvolávací cena:
11 000

145 000

Účastníci: 18

Příhozy: 90