Čas na serveru 21:05:39

Josef Hlinomaz
U moře

Id: 143101

U moře

  •  / U moře / Josef Hlinomaz
  •  / U moře / Josef Hlinomaz
  •  / U moře / Josef Hlinomaz
  •  / U moře / Josef Hlinomaz

kolorovná kresba/papír, rozměr 20 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1942x

Vyvolávací cena:

8 000