Čas na serveru 21:53:58

Josef Hlinomaz
V přístavu

Id: 237501

V přístavu

  •  / V přístavu / Josef Hlinomaz

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 26 x 22 cm, značeno uprostřed dole s datací, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 42222x

Vyvolávací cena:

185 000

Účastníci: 23

Příhozy: 114