Čas na serveru 15:54:10

Josef Hlinomaz
V přístavu

Id: 312603

V přístavu

  •  / V přístavu / Josef Hlinomaz

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 26,5 x 22 cm, značeno uprostřed dole s datací, novodobě paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

zobrazeno: 19071x

Vyvolávací cena:

223 500

Účastníci: 24

Příhozy: 80