Čas na serveru 05:33:36

Josef Hlinomaz
V přístavu

Id: 312603

V přístavu

  •  / V přístavu / Josef Hlinomaz

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 26,5 x 22 cm, značeno uprostřed dole s datací, novodobě paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

zobrazeno: 1855x

Vyvolávací cena:

55 000

2021,07-1,13,20,54,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 19