Čas na serveru 16:41:03

Josef Hlinomaz
V úkrytu

Id: 142101

V úkrytu

  •  / V úkrytu / Josef Hlinomaz
  •  / V úkrytu / Josef Hlinomaz
  •  / V úkrytu / Josef Hlinomaz

olej/plátno, rozměr 32 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 63, olištováno, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 4033x

Vyvolávací cena:
6 000

73 500

Příhozy: 68