Čas na serveru 00:04:41

Josef Hlinomaz
Viktoria

Id: 86031

Viktoria

  •  / Viktoria / Josef Hlinomaz
  •  / Viktoria / Josef Hlinomaz
  •  / Viktoria / Josef Hlinomaz
  •  / Viktoria / Josef Hlinomaz

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, zprohýbaný karton, oděrky na rámu, původní stav, dar Dukly Praha brankáři Ivo Viktorovi ke zvolení "Fotbalista roku 1968", na zadní straně osobní přípis Ivo Viktora, obraz parafrázuje román Oty Pavla "Dukla mezi mrakodrapy", PO

zobrazeno: 12189x

Vyvolávací cena:
15 000

305 000